MLG0603P51NJTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0603P51NJTD25
JLCPCB Part #
C2049497
Package
0201
Description
1.4GHz 1.87Ω 100mA 10@300MHz 51nH AEC-Q200 ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS