MLG0603P4N7STD25
MFR.Part #
MLG0603P4N7STD25
JLCPCB Part #
C5769255
Description
14@500MHz 350mA 4.7nH 400mΩ 5.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS