MLG0603P4N3HT000
MFR.Part #
MLG0603P4N3HT000
JLCPCB Part #
C307714
Description
14@500MHz 240mΩ 350mA 4.3nH 5.8GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS