MLG0603P3N9BTD25
MFR.Part #
MLG0603P3N9BTD25
JLCPCB Part #
C404565
Description
14@500MHz 220mΩ 3.9nH 400mA 5.8GHz AEC-Q200 Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS