MLG0603P3N6BT000
MFR.Part #
MLG0603P3N6BT000
JLCPCB Part #
C307712
Description
100mΩ 14@500MHz 3.6nH 400mA 6.5GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS