MLG0603P3N3BT000
MFR.Part #
MLG0603P3N3BT000
JLCPCB Part #
C76753
Description
130mΩ 14@500MHz 3.3nH 450mA 7.5GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS