MLG0603P33NJTD25
MFR.Part #
MLG0603P33NJTD25
JLCPCB Part #
C2043923
Description
1.55Ω 1.8GHz 10@300MHz 130mA 33nH AEC-Q200 ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS