MLG0603P2N7CTD25
MFR.Part #
MLG0603P2N7CTD25
JLCPCB Part #
C6227399
Description
14@500MHz 2.7nH 200mΩ 500mA 7.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS