MLG0603P2N6STD25
MFR.Part #
MLG0603P2N6STD25
JLCPCB Part #
C1332866
Description
140mΩ 14@500MHz 2.6nH 500mA 7.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS