MLG0603P2N2CTZ10
MFR.Part #
MLG0603P2N2CTZ10
JLCPCB Part #
C275185
Description
100mΩ 14@500MHz 2.2nH 600mA 7.5GHz High-frequency inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS