MLG0603P2N1BTZ10
MFR.Part #
MLG0603P2N1BTZ10
JLCPCB Part #
C502017
Description
100mΩ 14@500MHz 2.1nH 600mA 9.8GHz High-frequency inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS