MLG0603P24NJT000
MFR.Part #
MLG0603P24NJT000
JLCPCB Part #
C7230977
Description
140mA 14@500MHz 2.1Ω 2.2GHz 24nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS