MLG0603P12NHTZ10
MFR.Part #
MLG0603P12NHTZ10
JLCPCB Part #
C275154
Description
12nH 14@500MHz 250mA 4.3GHz 820mΩ ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS