MLG0402Q12NHT000
MFR.Part #
MLG0402Q12NHT000
JLCPCB Part #
C6908588
Description
12nH 140mA 2.4Ω 3.5GHz 3@100MHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS