MLG0402P3N1BT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0402P3N1BT000
JLCPCB Part #
C2049388
Package
01005
Description
200mA 3.1nH 660mΩ 7GHz 8@500MHz 01005 Inductors (SMD) ROHS