MLF2012E120MTD25
MFR.Part #
MLF2012E120MTD25
JLCPCB Part #
C1333499
Description
12uH 15mA 25MHz 500mΩ 50@2MHz AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS