MLF2012E120JTD25
MFR.Part #
MLF2012E120JTD25
JLCPCB Part #
C404447
Description
12uH 15mA 25MHz 500mΩ 50@2MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS