MLF2012DR56KTD25
MFR.Part #
MLF2012DR56KTD25
JLCPCB Part #
C404460
Description
150mA 210MHz 300mΩ 35@25MHz 560nH Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS