MLF2012DR22KTD25
MFR.Part #
MLF2012DR22KTD25
JLCPCB Part #
C404455
Description
160mΩ 20@25MHz 220nH 250MHz 250mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS