MLF2012DR18MTD25
MFR.Part #
MLF2012DR18MTD25
JLCPCB Part #
C2043826
Description
150mΩ 180nH 20@25MHz 280MHz 300mA AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS