MLF2012DR15MTD25
MFR.Part #
MLF2012DR15MTD25
JLCPCB Part #
C5769018
Description
150nH 200mΩ 20@25MHz 300mA 320MHz AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS