MLF2012DR12MTD25
MFR.Part #
MLF2012DR12MTD25
JLCPCB Part #
C1330693
Description
120mΩ 120nH 20@25MHz 300mA 360MHz AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS