MLF2012DR12JTD25
MFR.Part #
MLF2012DR12JTD25
JLCPCB Part #
C404426
Description
120mΩ 120nH 20@25MHz 300mA 360MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS