MLF2012A3R3KTD25
MFR.Part #
MLF2012A3R3KTD25
JLCPCB Part #
C404469
Description
280mΩ 3.3uH 45@10MHz 50mA 60MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS