MLF2012A1R8KT000
MFR.Part #
MLF2012A1R8KT000
JLCPCB Part #
C15022
Description
1.8uH 200mΩ 45@10MHz 80mA 90MHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS