MLF2012A1R2KT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLF2012A1R2KT000
JLCPCB Part #
C2043894
Description
1.2uH 110MHz 150mΩ 45@10MHz 80mA ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS