MLF1608E5R6JT000
MFR.Part #
MLF1608E5R6JT000
JLCPCB Part #
C114788
Description
15mA 35@4MHz 45MHz 5.6uH 550mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS