MLF1608DR56JTD25
MFR.Part #
MLF1608DR56JTD25
JLCPCB Part #
C404518
Description
100mA 15@25MHz 170MHz 550mΩ 560nH AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS