MLF1608DR27MTD25
MFR.Part #
MLF1608DR27MTD25
JLCPCB Part #
C7302415
Description
150mA 15@25MHz 260MHz 270nH 600mΩ AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS