MLF1608DR22JTD25
MFR.Part #
MLF1608DR22JTD25
JLCPCB Part #
C404513
Description
150mA 15@25MHz 220nH 290MHz 300mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS