MLF1608DR18KTD25
MFR.Part #
MLF1608DR18KTD25
JLCPCB Part #
C1330642
Description
150mA 15@25MHz 180nH 250mΩ 320MHz AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS