MLF1608C220KTD25
MFR.Part #
MLF1608C220KTD25
JLCPCB Part #
C1330708
Description
18MHz 20@1MHz 22uH 2mA 900mΩ AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS