MLF1608A3R3MTD25
MFR.Part #
MLF1608A3R3MTD25
JLCPCB Part #
C6905240
Description
1.3Ω 3.3uH 30mA 35@10MHz 70MHz AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS