MLF1608A3R3KTA00
MFR.Part #
MLF1608A3R3KTA00
JLCPCB Part #
C574026
Description
3.3uH 30mA 35@10MHz 550mΩ 65MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS