MLF1608A2R7KTD25
MFR.Part #
MLF1608A2R7KTD25
JLCPCB Part #
C6227210
Description
1.15Ω 2.7uH 30mA 35@10MHz 70MHz AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS