MLF1608A1R5MTA00
MFR.Part #
MLF1608A1R5MTA00
JLCPCB Part #
C2048010
Description
1.5uH 100MHz 300mΩ 35@10MHz 50mA ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS