MLF1005G1R5KT000
MFR.Part #
MLF1005G1R5KT000
JLCPCB Part #
C2044168
Description
1.5uH 100MHz 30@10MHz 35mA 680mΩ ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS