MHQ1005PR43HT000
MFR.Part #
MHQ1005PR43HT000
JLCPCB Part #
C2044193
Description
13@100MHz 380MHz 430nH 7.88Ω 70mA ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS