MHQ1005PR10GTD25
MFR.Part #
MHQ1005PR10GTD25
JLCPCB Part #
C2048278
Description
1.8Ω 100nH 150mA 23@250MHz 900MHz AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS