MHQ1005P8N7HTD25
MFR.Part #
MHQ1005P8N7HTD25
JLCPCB Part #
C2048367
Description
130mΩ 23@250MHz 3.5GHz 550mA 8.7nH AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS