MHQ1005P7N5JT000
MFR.Part #
MHQ1005P7N5JT000
JLCPCB Part #
C1330393
Description
120mΩ 23@250MHz 4GHz 600mA 7.5nH ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS