MHQ1005P51NHTD25
MFR.Part #
MHQ1005P51NHTD25
JLCPCB Part #
C2048324
Description
1.17Ω 1.3GHz 190mA 22@250MHz 51nH AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS