MHQ1005P3N9BTD25
MFR.Part #
MHQ1005P3N9BTD25
JLCPCB Part #
C2048640
Description
23@250MHz 3.9nH 5GHz 70mΩ 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS