MHQ1005P3N6ST000
MFR.Part #
MHQ1005P3N6ST000
JLCPCB Part #
C3911226
Description
23@250MHz 3.6nH 5.5GHz 900mA 90mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS