MHQ1005P33NHT000
MFR.Part #
MHQ1005P33NHT000
JLCPCB Part #
C2048447
Description
1.6GHz 20@250MHz 220mA 33nH 740mΩ ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS