MHQ1005P2N5BTD25
MFR.Part #
MHQ1005P2N5BTD25
JLCPCB Part #
C5798409
Description
2.5nH 23@250MHz 70mΩ 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS