MHQ1005P20NHTD25
MFR.Part #
MHQ1005P20NHTD25
JLCPCB Part #
C1332789
Description
2.1GHz 20@250MHz 20nH 260mA 460mΩ AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS