MHQ1005P10NHTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ1005P10NHTD25
JLCPCB Part #
C2048332
Package
0402
Description
10nH 150mΩ 23@250MHz 3.3GHz 500mA AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS