MHQ0402PSA2N4BT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA2N4BT000
JLCPCB Part #
C1330431
Description
10@500MHz 2.4nH 250mΩ 300mA 8GHz Multilayer inductor 01005 Inductors (SMD) ROHS