MEA1608LE360TA0G
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MEA1608LE360TA0G
JLCPCB Part #
C3152901
Package
SMD-10P,1.6x0.8mm
Description
-40℃~+85℃ 180MHz 3 36pF 4 6.3V No SMD-10P,1.6x0.8mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS